Za pouhé dva letní měsíce nás navštívilo přibližně 17 tisíc návštěvníků, kteří se zajímali nejen o turistické tipy a propagační materiály, ale i o naši bohatou historii.
Velký zájem vzbudil Špitální kostel Všech svatých, kam během léta zavítalo více než 450 obdivovatelů. Novinkou letošní sezóny byla možnost navštívit také Šlikovu věž -
a tu si nenechalo ujít přes 700 návštěvníků. Ohlasy na tuto novinku jsou nadmíru pozitivní, a proto ji hodnotíme jako velmi přínosné obohacení nabídky našeho města.
Během prázdnin jsme připravily dvě noční prohlídky Špitálního kostela při svíčkách, které měly, stejně jako v předchozích letech, nezapomenutelnou atmosféru. Kromě
toho jsme se zapojily do organizace Slavností města Jáchymov, kde jsme měly vlastní stánek se suvenýry a v červenci jsme nechyběly ani na tradiční Annenské pouti na Božím Daru, kde jsme návštěvníkům představily krásy našeho města a nabídly propagační předměty.
Ani letos v Jáchymově nechyběla oblíbená letní hra s Déčkem, do které jsme se opět aktivně zapojily a „kešku“ během prázdnin vyhledalo přes 300 dětí.
Na závěr chceme srdečně poděkovat všem návštěvníkům za přízeň a krásná setkání
během celého léta. Připomínáme, že v informačním centru nás najdete každý den.
Rády vám poradíme, poskytneme tipy na výlety i suvenýry a podělíme se o radost z našeho města.
Holky z Íčka vám přejí krásný podzim.