Menu
Město Jáchymov
městoJáchymov

Optická internetová přípojka

Společnost Cetin ve spolupráci s O2 chce v naší obci investovat do modernizace internetové sítě. V tuto chvíli je připraven plán třetí etapy na zavedení optického kabelu, a to do domů v ulicích Dvořákova, Štěpova, Mánesova, Smetanova, Fibichova.

Vážení spoluobčané,

společnost Cetin ve spolupráci s O2 chce v naší obci investovat do modernizace internetové sítě. V tuto chvíli je připraven plán třetí etapy na zavedení optického kabelu, a to do domů v ulicích Dvořákova, Štěpova, Mánesova, Smetanova a Fibichova. Za tímto účelem se bude během měsíce května v těchto lokalitách pohybovat zástupce O2, Jan Poličanský, který Vás chce osobně oslovit a zjistí zájem o optickou internetovou přípojku k Vašemu domu. My jako město takovou aktivitu vítáme a podporujeme.

Krásný májový čas, Michal Baláž, starosta.  

 

Přílohy

Informace o konání průzkumu zájmu.pdf

Informace o konání průzkumu zájmu.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 72,76 kB
Datum vložení: 5. 5. 2023 7:51
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2023 8:12
​​
  • 1516rok vzniku
  • 2 381počet obyvatel
  • 672 mnadmořská výška
  • 50,77 km2rozloha