Optická internetová přípojka

Společnost Cetin ve spolupráci s O2 chce v naší obci investovat do modernizace internetové sítě. V tuto chvíli je připraven plán třetí etapy na zavedení optického kabelu, a to do domů v ulicích Dvořákova, Štěpova, Mánesova, Smetanova, Fibichova.

Vážení spoluobčané,

společnost Cetin ve spolupráci s O2 chce v naší obci investovat do modernizace internetové sítě. V tuto chvíli je připraven plán třetí etapy na zavedení optického kabelu, a to do domů v ulicích Dvořákova, Štěpova, Mánesova, Smetanova a Fibichova. Za tímto účelem se bude během měsíce května v těchto lokalitách pohybovat zástupce O2, Jan Poličanský, který Vás chce osobně oslovit a zjistí zájem o optickou internetovou přípojku k Vašemu domu. My jako město takovou aktivitu vítáme a podporujeme.

Krásný májový čas, Michal Baláž, starosta.

Informace o konání průzkumu zájmu.pdf

Datum vložení: 5. 5. 2023 7:51
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2023 8:12